مبل
مبلمان آردیسون مبلمان آردیسون
مجوزها
Ardisson.ir website reputation


مبلمان راحتی
مبل راحتی جیوا
مبل راحتی چستر فیلد
مبل راحتی مرجان
مبل راحتی دوپین
مبل راحتی سالار
مبل راحتی آرتور
مبل راحتی کانیون
مبل راحتی کوبیز
مبل راحتی کارینا
مبل راحتی بوگاتی
مبل راحتی کلاسیک
مبل راحتی کالدرا
مبل راحتی لاوا
مبل راحتی سیدنی
مبل راحتی وانیا
مبل راحتی راکس
مبل راحتی پاف کارما
مبل راحتی مدرن
مبل راحتی کلاسیک (دوبل)
مبل راحتی روبان
مبل راحتی پارسا
مبل راحتی شیوا

مبلمان راحتی ال
مبل ال اطلس
مبل ال مونا
مبل ال تیلا
مبل ال رویا
مبل ال سرو
مبل ال توکیو
مبل ال پفکی

کاناپه و تی وی روم
کاناپه دایان
کاناپه کارما
کاناپه انرژی
کاناپه ایکس ال

سرویس میز ناهارخوری
سرویس ناهارخوری مارشال
سرویس ناهارخوری ویستا
سرویس ناهارخوری کلاسیک
سرویس ناهارخوری مهرگان
سرویس ناهارخوری پارمیس
سرویس ناهارخوری دینا

سرویس تخت خواب
سرویس تخت خواب رویال
سرویس تخت خواب ویولو
سرویس تخت خواب فیونا

انواع تشک
تشک سفیر
تشک هستاش XT
تشک هستاش

استند و بوفه
استند آیلین
استند گیتار
استند قلب
استند ماه و ستاره
استند گرد

میز جلومبلی
دایره رنگی
میز فضایی
میز شطرنجی
میز دایره ، شش ضلعی
میز مستطیل و مربع

تزئینات منزل
تاب ریلکسی

مقالات مبلمان
پارچه های مبلمان
تمیز کردن پارچه مبل
تسمه مبل چیست ؟
انواع چوب در مبلمان
آشنایی با انواع پایه مبل
آشنایی با انواع فوم و اسفنج
۱۰ ایده برای تغییر
روش هایی برای بهبود فضای منزل
راهنمای مفید خرید مبلمان
نگهداری از مبلمان چرمی
روش تمیز کردن مبل‌ ها
مبلمان اطاق نشیمن

رنگ بندی پارچه
رنگ بندی پارچه بوگاتی
رنگ بندی پارچه مازراتی
رنگ بندی پارچه مکس

سئوالی دارید . ؟
تماس با ما

شبکه های اجتماعی


پارچه های مبلمان

انواع پارچه های مبلمان ; در این مقاله می خواهیم در رابطه با شناخت و خرید انواع پارچه مبلمان شما دوستان عزیز را راهنمایی کنیم . پس تا انتها با ما باشید تا اطلاعات به دست بیاورید .

 

۱. ) پارچه های ساده :

پارچه های ساده مبلمان داراری بخش ها و زیر مجموعه های متنوعی هست در مرحله اول انتخاب یک پارچه ساده شما باید در نظر داشته باشید که چه نوع پارچه یی مد نظرتان برای مدل مبل انتخابی می باشید . پیشتر توصیه می کنم قبل از انتخاب پارچه مدل مبل را در ذهن خود تصور کنید .

پارچه های ساده دارای انواع پارچه های ساده با طرح های پس زمینه ، پارچه های ساده با طرح یکدست پس زمینه ، پارچه های ساده با طرح پراکنده در پس زمینه

به جز طرح های پارچه های ساده یکی از مواردی که باید به آن توجه داشت مقدار خواب و پرز پارچه هست مدل هایی از پارچه در بازار موجود هستند که دارای لطافت بسیار زیادی هستند که یک نکته مثبت محسوب میشه اما همین پارچه ها خواب زیادی هم دارند و زمانی که روی آن ها دست می کشید تغییر سایه خواب را مشاهده میکنید که شاید در مدل مبل انتخابی شما تاثیر گذار باشد .

مورد بعد مقدار حالت ارتجاعی پارچه هست مدل هایی در بازار موجود هست که حالت ارتجاعی به هیچ عنوان ندارند اکثر پارچه های ترک حالت ارتجاعی ندارند و به صورت عامیانه می گویند کش نمیاید . برعکس پارچه های چینی حالت ارتجاعی بهتری دارند و روی بعضی از مدل های مبل بهتر جواب میدهند و به تمیزی کار اضافه میکنند . در زمان خرید باید به این مورد توجه کنید .

در نظر داشته باشید هر چقدر بافت پشت پارچه منسجم تر و نزدیک تر باشد کیفیت و دوام پارچه بهتر خواهد بود و از همه مهتر هر چقدر مواد پلاستیکی کمتری در پارچه استفاده شده باشد دوام و کارایی و لطافت پارچه بیشتر می باشد .

۲. ) پارچه های گل دار :

تمامی موارد بالا شامل پارچه های گل دار هم میشود با این تفاوت که پارچه های گلدار دارای دو مدل در بازار می باشند . پارچه های بافت شده و پارچه های پرینت شده . پارچه های بافت شده دارای کیفیت بسیار بهتر ، دوام خیلی بیشتر و کیفیت رنگ بهتری دارند ولی پارچه پرینت شده پس از مدتی و یا پس از چند بار شستشو رنگ خود را از دست داده و بی روح می شوند . در زمان خرید به کیفیت پارچه گل دار خود توجه کنید .

۳. ) پارچه های طرح دار :

دارای تنوع خیلی زیادی در بازار هستند و انواع و اقسام طرح های مختلف از قبیله : طرح های محو شده ، برجسته و پراکنده می شود یافت . مشابه موارد بالا در پارچه های طرح دار هم صدق می کند . پارچه های با طرح برجسته در صورتی که کیفیت خوبی نداشته باشند در بعضی از موارد بر اثر برخورد دست و یا لباس طرح آن ها محو میشود . پیشتر توصیه می شود از نوع ترک البته با قیمت بالاتری تهیه شود . پارچه های شرکت سرتکس کیفیت به مراتب بهتری دارند .

در این مقاله سعی شده به صورت ابتدایی اطلاعات مفیدی در باره پارچه های مبلمان برای شما تهیه کنیم تا مقداری با این موضوع آشنایی داشته باشید .

وجود تنوع در بازار پارچه های مبلمان در بعضی از موارد باعث سردرگمی خریداران شده و شاید نتوانند انتخاب درستی از بین صدها مورد داشته باشند . قبل از مراجعه به بازار پارچه های مبلمان بهتر است کمی اطلاعات داشته باشید .

اطلاعات
بروزرسانی چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵
تعداد بازدید 377 بازدید

تعمیرات مبلمان منزل